Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Kryt ochranný Ferya Slim case pro Apple iPhone Xs Max, POMEGRANATE

Značka: prodejce neuvedl

Kryt ochranný Ferya Slim case pro Apple iPhone Xs Max, POMEGRANATE

Popis produktu

Jedinečnost krytů Ferya Slim Case spočívá v kombinaci funkčních a estetických prvků. Grafika vytvořená zkušenými designéry vyniká originalitou a stylem. Výjimečná ochrana Vašeho telefonu tímto krytem není dána jen odolností proti nárazu, ale i kvalitou laku a konvexní strukturou tisku, který zlepšuje přilnavost a zabraňuje vyklouznutí telefonu z ruky. Speciálně profilované okraje krytu Ferya Slim Case budou chránit displej Vašeho telefonu. Specifikace: Třída odolnosti Absorber125™ - testování 26 pádů přístroje z výšky 125cm bez promáčknutí, prasklin nebo poškrábání. Zpěvněné lemy kolem fotoaprátů. Odolný, netoxický certifikovaný tisk GreenGuard. Kryt prošel přísným testováním podle vojenské normy (MIL-STD-810 g 516.7).
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 4000722
UPC kód (EAN) 5903108095372
Pozice v kategorii 4315. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 5073. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.