Kryt ochranný Hardy Silicone MagCase pro Apple iPhone 14 Pro, Deep Purple

Značka: prodejce neuvedl

Kryt ochranný Hardy Silicone MagCase pro Apple iPhone 14 Pro, Deep Purple

Popis produktu

Výjimečná tvrdost a spolehlivá ochrana displeje. Toto ochrané sklo dokonale pokrývá celou plochu displeje a je kompatibilní s Face ID a Finger Print.

Pro náročné uživatele chytrých telefonů jsme vytvořili Hardy® – super tvrdé sklo, které garantuje 100% ochranu displeje před rozbitím a poškrábáním. Koeficient tvrdosti 9H znamená, že displej nepoškrábe nic, kromě diamantu. Svazek klíčů, mince nebo ostrý písek v kapse jsou pro displej chráněný sklem Hardy® zcela neškodné. Hardy® je více než jenom tvrzené sklo. Hardy® je synonymum kvality a bezpečnosti pro ty nejnáročnější.

Sklo Hardy® je optimální řešení pro ty, kdo používají velmi kvalitní chytré telefony, vybírají si ty nejnovější ochranné technologie a chtějí mít jistotu, že displej zůstane stále jako nový.

Hardy® těsně přiléhá k displeji, dokonale ho kryje a chrání jeho maximální plochu. Precizní výřezy ve skle garantují neomezenou funkčnost senzorů a předního foťáku a současně jejich dobrou ochranu proti poškození. Díky sklu Hardy® bude každý centimetr Vašeho chytrého telefonu vždy a za všech okolností v dokonalém stavu.

Hardy® je sklo, které jde s dobou. Je kompatibilní s moderními senzory otisků prstů a Face ID na displeji chytrého telefonu. Za dokonalou responzivitu na dotek vděčí toto sklo použité technologii Easy Fit. Hardy® je tenké a krystalicky průhledné, díky čemuž neruší systém rozpoznávání obličeje. Se sklem Hardy® získáte nejlepší ochranu v moderním a exkluzivním provedení.

Sklo Hardy® nainstalujete rychle a hlavně perfektně. Použili jsme technologii Easy Fit, tedy speciální lepidlo, aby si sklo dokázali nalepit na displej všichni a nemuseli tomu věnovat příliš mnoho času. Příslušenství, které je ke sklu Hardy® přibaleno, usnadňuje instalaci ochranného skla na displej.

Kvalitní chytré telefony si zaslouží tu nejlepší ochranu, která je na trhu dostupná. Proto vzniklo Hardy® – sklo tvrzené po dobu 5 hodin při teplotě 400 °C, chemicky zesílené a složené až z 5ti vrstev. Použitá technologie výroby garantuje úplnou odolnost tohoto skla proti mechanickým poškozením.

Sada obsahuje:3mk HARDY®, stěrku, instalační čistící set.

Návod na instalaci:

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 5060785
UPC kód (EAN) 5903108514316
Pozice v kategorii 4864. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 9341. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.