Kryt ochranný Mag Cover pro Apple iPhone 11, silikonový, černá

Značka: prodejce neuvedl

Kryt ochranný Mag Cover pro Apple iPhone 11, silikonový, černá

Popis produktu

Zajistěte svému smartphonu vynikající ochranu pomocí krytu Mag Cover, jehož odolná a průhledná vrstva chrání před nárazy nebo poškrábáním. Výrobek je kompatibilní s technologií MagSafe, která umožňuje indukční nabíjení s přesným ustavením telefonu. Mag Cover pro iPhone je zárukou kvalitních materiálů a plného pohodlí. Kroužek se zabudovaným kovovým protikusem umožňuje indukčně nabíjet baterii, aniž byste museli kryt sundávat. Můžete také sáhnout po magnetických držácích do auta a nebát se o pevnné uchycení během jízdy.

Kryt je vyroben z kvalitního plastu, který je dostatečně odolný, aby sloužil po dlouhou dobu. Zabraňuje nežádoucím účinkům pádu z výšky a poškrábání hladkého povrchu. Protiskluzový povrch neklouže, díky čemuž je kryt pohodlný při držení v ruce. Vyvýšený okraj u displeje navíc kryje okraje smartphonu a integrované výřezy usnadňují přístup k portům, takže můžete snadno používat všechny funkce.

Hlavní vlastnosti:

  • skvěle padnoucí pouzdro
  • kompatibilní s MagSafe nabíjením
  • vyrobeno z kvalitního TPU
  • protiskluzový povrch
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MobilPouzdra.cz
UCPS kód 4631616
UPC kód (EAN) 5903396162237
Pozice v kategorii 2295. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 4872. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.