Kryt ochranný Mag Cover pro Apple iPhone 14 Pro Max, kožený, oranžová

Značka: prodejce neuvedl

Kryt ochranný Mag Cover pro Apple iPhone 14 Pro Max, kožený, oranžová

Popis produktu

Zajistěte svému smartphonu vynikající ochranu pomocí krytu Mag Cover, jehož odolná vrstva chrání před nárazy nebo poškrábáním. Výrobek je kompatibilní s technologií MagSafe, která umožňuje indukční nabíjení s přesným ustavením telefonu. Mag Cover pro iPhone je zárukou kvalitních materiálů a plného pohodlí. Kroužek se zabudovaným kovovým protikusem umožňuje indukčně nabíjet baterii, aniž byste museli kryt sundávat. Můžete také sáhnout po magnetických držácích do auta a nebát se o pevnné uchycení během jízdy.

Kryt je vyroben z kvalitního plastu, který je dostatečně odolný, aby sloužil po dlouhou dobu. Zabraňuje nežádoucím účinkům pádu z výšky a poškrábání hladkého povrchu. Protiskluzový povrch neklouže, díky čemuž je kryt pohodlný při držení v ruce. Zadní strana je opatřena kvalitním koženým potahem. Vyvýšený okraj u displeje navíc kryje okraje smartphonu a integrované výřezy usnadňují přístup k portům, takže můžete snadno používat všechny funkce.

Hlavní vlastnosti:

  • skvěle padnoucí pouzdro
  • kompatibilní s MagSafe nabíjením
  • vyrobeno z kvalitního TPU a pravé kůže
  • protiskluzový povrch
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MobilPouzdra.cz
UCPS kód 4845404
UPC kód (EAN) 5903396184772
Pozice v kategorii 1801. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 4042. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.