Kryt ochranný MagCase pro Apple iPhone 14 Pro, čirý

Značka: prodejce neuvedl

Kryt ochranný MagCase pro Apple iPhone 14 Pro, čirý

Popis produktu

Nabíjí se váš iPhone bezdrátově? Pak je pro vás náš kryt MagCase ideálním způsobem, jak si užít moderní technologie s vaším telefonem. Kryt jsme navrhli z vysoce kvalitních a vysoce flexibilních materiálů a vybavili jsme ho magnety, takže dokonale přiléhá k MagSafe nabíječce. Díky tomu můžete telefon nabíjet velmi rychle a bez omezení. Jednoduše nabíjejte indukčně!

Abychom uživatelům iPhonu snížili stres a náklady spojené s opravami, vytvořili jsme kryt, který telefon spolehlivě ochrání před poškozením. Zesílené rohy tlumí nárazy telefonu do tvrdého povrchu a zabraňují promáčknutí těla telefonu. Prokázali jsme to v náročném testování Absorber175™ kdy byl iPhone 26x upuštěn na beton z výšky 175 cm. Výsledek? Žádné poškození a vše funkční.

Není nic nepříjemnějšího než špatně padnoucí ochranný kryt, který zhoršuje funkci tlačítek telefonu. Při používání krytu MagCase tento problém neexistuje, protože náš kryt je jako oděv šitý na míru. Díky vysoké elasticitě materiálu kryt dokonale obepne váš iPhone a poskytne mu plnou funkčnost a silnou ochranu. Kryt MagCase je tak měkký, že při používání tlačítek je téměř nepostřehnutelný. Uživatelský komfort, který se hodí k iPhonu!

Kryt je tenký a zcela průhledný, takže po nasazení ovlivňuje jeho design. Povrchová úprava proti žloutnutí navíc zajišťuje, že kryt nežloutne a zůstává zcela průhledný.

Hlavní vlastnosti:

  • skvěle padne na mobil
  • ochrana telefonu při pádu ze 175cm
  • zcela čirý kryt
  • nežloutne
  • kompatibilní s MagSafe nabíječkami
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 5029567
UPC kód (EAN) 5903108476720
Pozice v kategorii 4750. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 9172. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.