Kryt ochranný Matt Case pro Apple iPhone 14, lime/žlutozelená

Značka: prodejce neuvedl

Kryt ochranný Matt Case pro Apple iPhone 14, lime/žlutozelená

Popis produktu

Černý gelový ochranný kryt 3mk Matt Case pokračuje v tradici a filozofii značky 3mk, tj. v jednoduchosti a preciznosti co nejméně narušit a zachovat původní vzhled přístroje. Kryt je černý, neprůsvitný s jemným logem a tradičně vyroben z TPU materiálu.

Matt Case je kryt se zvýšenou odolností proti poškrábání, změně barvy a zašpinění. Kryt je extra tenký pružný, takže vždy na mobilu skvěle sedí. Matt Case bude výborně chránit Váš mobil při pádu a bude tlumit sílu tím, že ztlumí sílu nárazu. Třída odolnosti Absorber125™ dokládá, že mobil chráněný pouzdrem Matt Case vydržel bez jakéhokoliv poškození 26 pádů z výšky 125 cm. A to je víc, než požaduje norma Military Grade. Struktura krytu Matt Case je kompatibilní s indukčními nabíječkami, díky čemuž můžete mobil snadno nabíjet, aniž byste museli kryt sundávat. Kryt Matt Case má zvýšené okraje kolem objektivů. Když mobil položíte, čočky se nebudou dotýkat přímo povrchu a budou velmi dobře chráněny proti poškození.Displej chrání mírně zvýšené hrany krytu, které jsou kompatibilní se skly a foliemi 3mk.Hlavní vlastnosti:

  • extratenký kryt na mobil
  • odolnost proti zašpinění
  • tloušťka 1.2mm
  • atest odolnosti pádu ze 125cm
  • částečně chrání displej i čočku fotoaparátu
  • obsahuje malé logo 3mk na zadní straně dole

Ukázka testu Absorber125™:

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce 3MK
UCPS kód 4126245
UPC kód (EAN) 5903108476461
Pozice v kategorii 968. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 2718. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.