Kryt ochranný NITRO pro Samsung Galaxy A13 4G (SM-A135) černá

Značka: prodejce neuvedl

Kryt ochranný NITRO pro Samsung Galaxy A13 4G (SM-A135) černá

Popis produktu

Hybridní kryt Nitro s extraodolnou konstrukcí zaručuje plnou ochranu telefonu v různých situacích. Vestavěný kroužek, jehož povrch dobře spolupracuje s magnetickými držáky do auta, umožňuje bezpečnější uložení zařízení a slouží zároveň jako stojánek pro sledování dění na telefonu.

Obrněný vzhled krytu Nitro v tmavém estetickém provedení se jistě bude líbit lidem, kteří mají rádi vojenský design. Magnetický kroužek zabudovaný v zadní části pouzdra usnadňuje držení telefonu a zabraňuje jeho vyklouznutí z ruky a lze jej použít jako stojánek při sledování filmů. Středový plíšek je kompatibilní s magnetickými držáky do auta. Kryt Nitro vám pomůže postarat se o bezpečnost vašeho smartphonu a zabrání poškození při pádu z výšky nebo poškrábání v důsledku častého používání. Protinárazový materiál TPU a odolný PC tvoří kombinaci, která zaručuje nejen ochranu na vysoké úrovni, ale také dlouhodobou odolnost. Polstrování uvnitř krytu chrání smartphone před poškrábáním a rozkládá sílu nárazu tak, aby se telefon nepoškodil. Jeho pevné hrany s výřezy pro porty mají zesílené okraje, takže si můžete být jisti, že zařízení zůstane kryté ze všech stran.

Hlavní vlastnosti:

  • stylové pouzdro na mobil ve vojenském stylu
  • vyrobeno z TPU a polykarbonátu
  • zadní kroužek slouží pro lepší úchyt a jako stojánek
  • kompatibilní s magnetickými držáky
  • vysoká ochrana telefonu
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MobilPouzdra.cz
UCPS kód 4082216
UPC kód (EAN) 5903396159107
Pozice v kategorii 5352. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 9888. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.