Kryt ochranný NOBLE pro Samsung Galaxy A13 4G (SM-A135), černá

Značka: prodejce neuvedl

Kryt ochranný NOBLE pro Samsung Galaxy A13 4G (SM-A135), černá

Popis produktu

Stylový ochranný zadní kryt Forcell Noble je složen z několika materiálů: polyuretanu, polykarbonátu a TPU. Díky využití jejich vlastností kryt vyniká originálním designem a zároveň chrání smartphone před vnějším poškozením. Vnější část zadní strany je pokryta dvěma typy matného polyuretanu (PU). Taková povrchová úprava zajišťuje bezpečné uchopení. Oba typy povrchové úpravy jsou od sebe odděleny elegantním horizontálním pruhem.

Vnitřek pouzdra je vyplněn zajímavým vzorem včelí plástve. Je vyroben z tvrdého polykarbonátu , který zajišťuje účinnou ochranu smartphonu. Boky jsou vyrobeny z měkkého materiálu TPU (termoplastický polyuretan). Jeho vlastnosti jsou podobné pružné gumě, díky čemuž je umístění telefonu v pouzdře pohodlné a pouzdro se dokonale přizpůsobí tvaru zařízení. Kryt má potřebné výřezy pro porty a prolisy pro tlačítka, které usnadňují práci se smartphonem.

Hlavní vlastnosti:

  • elegantní kombinace tří materiálů
  • zvýšená přilnavost k prstům
  • vysoká ochrana telefonu
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce FORCELL
UCPS kód 4009895
UPC kód (EAN) 5903396150098
Pozice v kategorii 5348. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 7152. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.