Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců retro-darky a Cedule-Cedulky ve dnech 15.- 21.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Kryt ochranný Roar Rico Armor pro Huawei P smart Z, červená

Značka: prodejce neuvedl

Kryt ochranný Roar Rico Armor pro Huawei P smart Z, červená

Popis produktu

Až dvakrát pevnější kryt pro maximální bezpečnost telefonu, to je ROAR Rico Armor. Kryt je kombinací tuhého TPU a odolného polykarbonátu, který navíc obsahuje matnou protiskluzovou úpravu a nehrozí tak, že Vám mobil vypadne z ruky.

Vnitřní TPU vrstva má saténovou strukturu, která zabraňuje nahromadění vlhkosti a přilepení telefonu k pouzdru. Řezy pro fotoaparát, reproduktory a nabíječku vždy dobře sedí pro konkrétní model telefonu. Po stranách krytu jsou navíc speciální drážky, které znemožňují vyklouznutí přístroje z ruky.

Hlavní vlastnosti:

  • extra odolný kryt
  • kombinace dvou odolných materiálů
  • protiskluzová vrstva
  • vnitřní struktura zabraňuje hromadění vlhkosti
  • robustní provedení
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MobilPouzdra.cz
UCPS kód 4001902
UPC kód (EAN) 5903396011283
Pozice v kategorii 4601. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 5865. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.