Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Kryt ochranný Silicone pro Apple iPhone 13 mini, černá

Značka: prodejce neuvedl

Kryt ochranný Silicone pro Apple iPhone 13 mini, černá

Popis produktu

Minimalistický, elegantní design jako dokonalý doplněk k vašemu smartphonu. Vysoce kvalitní silikonový kryt s vnitřní výstelkou z mikrovlákna zajišťuje spolehlivou ochranu zařízení před poškrábáním. Díky povrchové úpravě Soft-Touch je pouzdro mimořádně příjemné na dotek a skvěle padne do ruky. Matná, gumová konstrukce chrání před náhodným vyklouznutím telefonu a zaručuje bezpečné uchopení. Pouzdro má přesné funkční výřezy pro zásuvku nabíječky a fotoaparát. Kryty tlačítek z pružného plastu maximalizují pohodlí při používání. Silikonové pouzdro Forcell je kompatibilní s bezdrátovými nabíječkami a při nabíjení nemusíte kryt sundávat. Balení: PE blistr
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce FORCELL
UCPS kód 4009620
UPC kód (EAN) 5903396121890
Pozice v kategorii 5751. (v Pouzdra)
Pozice v kategorii 7742. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.