Kuchyně Macháček horní skříňka výklopná 60 cm olše

Značka: prodejce neuvedl

Kuchyně Macháček horní skříňka výklopná 60 cm olše

Popis produktu

Horní skříňka výklopná v barvě olše s úchytem č. 26 zdarma, rozteč úchytu: 9, 6 cm. Skříňku dodáme již pevně smontovanou - tak jak ji vidíte na obrázku, včetně závěsného systému, kterým se uchytí na závěsnou lištu -  tu si můžete přiobjednat ve variantách zboží. 
[foto4433,vpravo,male]Výklopná skříňka 60 cm
Výklopná skříňka je široká 60 cm a vysoká 40 cm. Hloubka skříňky i s dvířky nepřesáhne 32 cm. Mechanika výklopu: plynové písty s funkcí automatického otvírání (viz foto). Díky nim nelze skříňku použít pro vestavnou digestoř, pouze pro podvěsnou. Dvířka vyrobené z MDF jsou potažené matnou folií. Povrch dvířek vyniká dlouhou životností a snadnou údržbou. Korpus skříňky vyroben z laminované dřevotřískové desky s hranami z ABS, které ho chrání před vlhkostí a mechanickým poškozením.
Pro doladění vaší kuchyně si můžete objednat některý z dřezů a kuchyňských baterií. Sestavte si kuchyň z našich skříněk, které pro vás vyrobíme na míru.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Kuchyně Macháček
UCPS kód 2227126
Pozice v kategorii 254. (v Kuchyňské skříňky horní)
Pozice v kategorii 33201. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.