Kuchyně Macháček

Značka: prodejce neuvedl

Kuchyně Macháček

Popis produktu

Moderní lakovaná kuchyňská linka Bonita v barvě RAL 9005
Naše nejkvalitnější kuchyňské skříňky Bonita dávají na výběr z pestré palety dekorů italských zdravotně nezávadných barev. Lakování dvířek má 72 barevných kombinací.  Ve variantách níže zvolte barvu dvířek a korpusu. Barvy se dají kombinovat - můžete zvolit jiný odstín na korpus a jiný na přední plochy. [foto3960,vpravo,zvetsit]
Skříňky mají předvrtaná madla  a dostanete k nim úchyty zdarma. V kategorii Sestavte si kuchyň si můžete ke skříňce doobjednat Úchyty, Pracovní desky, Sokly, Těsnící lišty a Závěsné lišty.
Uvedená cena kuchyně obsahuje seznam níže popsaných skříněk a jejího příslušenství. 
Spodní část:Spodní kuchyňská skříňka Bonita 100 cm2 x Šuplíky Bonita 50 cmSkříň Bonita na vestavěnou troubu a mikrovlnkuPotravinová skříň Bonita 80 cmPotravinová skříň Bonita 60 cmPolicový regál na míru 4500.-
Vrchní část:3 x Horní kuchyňská skříňka Bonita 50 cm
Příslušenství:+ pracovní deska 4 m 3600.-+ úchyty v ceně skříněk+ těsnící lišta 400.-+ montážní lišta 400.-+ police - přířez 3500.-Cena kuchyně neobsahuje montáž, spotřebiče, dřez, baterii a další příslušenství které není uvedeno výše v rozpočtu. 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Kuchyně Macháček
UCPS kód 2237600
Pozice v kategorii 1165. (v Kuchyňské linky)
Pozice v kategorii 87295. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.