Kuchyně Macháček rustikální dvojitý výklop Bolero 60 vitrína

Značka: prodejce neuvedl

Kuchyně Macháček rustikální dvojitý výklop Bolero 60 vitrína

Popis produktu

Kuchyňské rustikální skříňky Bolero nabízíme ve čtyřech barevných variantách - dub vinný, dub starý, locárno a ořech střední. Jedinečné frézování a ručně nanesená patina jsou typické právě pro skříňky Bolero. Vyrobené skříně mají předvrtaná madla na 9,6 cm a dodáme k nim úchyty zdarma. Vybírejte barevný dekor korpusu a dvířek, typ skla, také vyberte ze dvou variant velikosti skříňky a zvolte také typ mechaniky otvírání, která může být klasická, nebo se spomaleným dovíráním, díky pístům. Luxusní otvírání BLUM HF vám ušetří místo.
Na čelní plochy dvířek je použita odolná laminovaná deska, která je na omak hladká.  Do této desky je podle výběru zákazníků vypracovaný tvar frézování a konečný efekt umocní na vybraném barevném odstínu ručně nanesená patina.
Proč skříňky od Macháčka?

velký počet kombinací  barevného provedení
velmi příznivá cena
rychlá výroba a tedy i dodání celé kuchyně

V kategorii Sestavte si kuchyň si můžete ke skříňce doobjednat Úchyty, Pracovní desky, Sokly, Těsnící lišty a Závěsné lišty.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Kuchyně Macháček
UCPS kód 2226799
Pozice v kategorii 184. (v Kuchyňské skříňky horní)
Pozice v kategorii 34460. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.