Laski Madis A vitrína Světlé dřevo, LTD lamino

Značka: prodejce neuvedl

Laski Madis A vitrína Světlé dřevo, LTD lamino

Popis produktu

Prosklená vitrína z nábytkového systému Brooks. Rozměry: šířka 90,1 cm, výška 148, 8 cm, hloubka 40 cm. Barevné provedení: dub Artisan / antracit černý.  Vitrína je rozdělena na dvě části - prosklenou a s plnými dvířky. Za oběma dvířky jsou police. Tento nábytek se bude krásně vyjímat v obývacím pokoji, jídelně, nebo hale. Do prosklené části lze umístit dekorační předměty, nebo fotografie. Ve variantách můžete k vitríně přiobjednat LED osvětlení, což doporučujeme. Díky tomu se interiér celkově zútulní.
Prosklená vitrína Brooks výška 149 cm
Nábytková kolekce Brooks je tvořena díly, které působí opravdu originálním a reprezentativním dojmem. Nadčasový design je minimalistický, s důrazem na detaily, kterými jsou kovové úchyty a nožky, dále pak zajímavé zdobení předních stran dvířek a v neposlední řadě jistě zaujme barevná kombinace zemitého odstínu antracit černý s dřevěným odstínem. Jednotlivé díly dodáme do vašeho domova v demontu, s podrobným návodem na sestavení.

Vyrobeno z pevného a odolného lamina o síle 16 mm,
hrany nábytku chráněny lištou ABS před vlhkostí a mechanickým poškozením,
k vitrínám lze přiobjednat LED osvětlení,
barevné provedení: dub Artisan / antracit černý,
kovové nožky a úchyty.

 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Laski
UCPS kód 3493338
Pozice v kategorii 401. (v Vitríny a závěsné skříňky)
Pozice v kategorii 34952. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.