Laski Madis B televizní stolek

Značka: prodejce neuvedl

Laski Madis B televizní stolek

Popis produktu

Televizní stolek z nábytkového systému Brooks. Rozměry: šířka 165,1 cm, výška 49,2 cm, hloubka 40 cm. Barevné provedení: dub Artisan / antracit černý. Zajímavě řešený televizní stolek, dostatečně široký, aby na něj šla umístit moderní televize větších rozměrů. Televizní stolek má dvě prostorné zásuvky, nad nimiž jsou otevřené poličky a uzavřenou skříňku s poličkou uvnitř.
Televizní stolek Brooks šířka 165 cm
Nábytková kolekce Brooks je tvořena díly, které působí opravdu originálním a reprezentativním dojmem. Nadčasový design je minimalistický, s důrazem na detaily, kterými jsou kovové úchyty a nožky, dále pak zajímavé zdobení předních stran dvířek a v neposlední řadě jistě zaujme barevná kombinace zemitého odstínu antracit černý s dřevěným odstínem. Jednotlivé díly dodáme do vašeho domova v demontu, s podrobným návodem na sestavení.

Vyrobeno z pevného a odolného lamina o síle 16 mm,
hrany nábytku chráněny lištou ABS před vlhkostí a mechanickým poškozením,
k vitrínám lze přiobjednat LED osvětlení,
barevné provedení: dub Artisan / antracit černý,
kovové nožky a úchyty.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Laski
UCPS kód 3493341
Pozice v kategorii 182. (v Televizní a hifi stolky)
Pozice v kategorii 89297. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.