Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Lavice s botníkem šedá 60 x 30 x 45 cm dřevotříska

Značka: prodejce neuvedl

Lavice s botníkem šedá 60 x 30 x 45 cm dřevotříska

Popis produktu

Botníková lavice se stylovým designem nejen skvěle doplní váš interiér, ale také vám pomůže udělat si ve svých botách pořádek a zajistí jim dobré větrání.Lavice s botníkem nabízí spoustu místa, kam si můžete uložit své boty. Má totiž 2 police a vnitřní prostor na úschovu knížek, obouvacích lžic, kartáčů apod. Aby se vám boty lépe nazouvaly a vyzouvaly, udělejte si pohodlí na její hladké horní desce. Nebo si na ni vystavte různé dekorativní předměty, jako jsou vázy, květináče atd. Tato úložná lavice představuje velice praktický způsob, jak si pěkně a stylově uspořádat svoji obuv.Barva: šedáMateriál: dřevotřískaRozměry: 60 x 30 x 45 cm (D x Š x V)Vnitřní výška truhly: 12 cmVnitřní výška každé police: 13,5 cmVnitřní délka každé police: 57 cmMontáž nutná: ano
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3970123
UPC kód (EAN) 8720286643372
Pozice v kategorii 657. (v Úložné boxy, koše a organizéry)
Pozice v kategorii 80749. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.