LED žárovka E14 8W 620lm teplá, ekvivalent 60W

Značka: prodejce neuvedl

LED žárovka  E14 8W  620lm teplá,  ekvivalent 60W

Popis produktu


Vysoce úsporná LED žárovka svíčka za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 230V - tedy do normálních svítidel.
Tyto SMD LED žárovky E14 o výkonu pouze 8W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 60W - světelný tok je 620 lumenů.Tato led žárovka emituje světlo v barvě teplá bílá. Tato barva světla o chromatičnosti 3000K se blíží barvě světla tradiční žárovky, ale je o něco méně žlutá.Tato led žárovka má pokročilý typ diod - SMD. Tyto LED žárovky SMD mají díky nové technologii chipu vyšší svítivost při nižší spotřebě oproti starým LED diodám.Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo 87% energie! Tato LED žárovka E14 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější LED žárovky na trhu.
Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je plast.Tato led žárovka má přes led diody praktický mléčný plastový kryt, který lépe rozprostře světlo emitované jednotlivými diodami a ubere na ostrosti světla při pohledu přímo do žárovky.
Žárovku lze díky tomuto krytu použít jako pohledovou, tedy i do svítidel bez krytu či stínidlaTřída energetické účinnosti A na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).

Světelný tok zdroje světla 620 lumenů.

Příkon 8W.

Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 17000 hodin.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce kupledku.cz
UCPS kód 3158533
UPC kód (EAN) 5902650540491
Pozice v kategorii 331. (v Žárovky LED)
Pozice v kategorii 23763. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.