LED žárovka GU10 9W 806lm teplá, ekvivalent 60W

Značka: prodejce neuvedl

LED žárovka GU10 9W 806lm teplá, ekvivalent 60W

Popis produktu


Vysoce úsporná LED žárovka bodovka za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 230V - tedy do normálních svítidel.
Tyto SMD LED žárovky E27 o výkonu pouze 9W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 60W - světelný tok dělá 806 lumenů.Tato led svítivka emituje světlo v barvě teplá bílá. Tato barva světla o chromatičnosti 3000K se blíží barvě světla tradiční žárovky, ale je o něco méně žlutá.Tato led žárovka má pokročilý typ diod - SMD. Tyto LED žárovky SMD mají díky nové technologii chipu vyšší svítivost při nižší spotřebě oproti starým LED diodám.Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo 85% energie! Tato LED žárovka E27 patří díky poměru cena/výkon mezi nejlevnější LED žárovky na trhu.
Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je speciální teploodvádějící plast.

Tento materiál umožňuje, na rozdíl od skla nebo obyčejného plastu, efektivní chlazení. Díky tomu je led žárovka odolná, dobře chlazená a vydrží i větší zátěž, proto je vhodná i do prostor s častým a intenzivním svícením.


Tato led žárovka má přes led diody praktický mléčný plastový kryt. Tato led žárovka je proto vhodná do svítidel s krytem s mléčnou barvou nebo částečným stínidlem.Třída energetické účinnosti A na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost).

Světelný tok zdroje světla 806 lumenů.

Příkon 9W.

Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla až 30000 hodin.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce kupledku.cz
UCPS kód 1718659
UPC kód (EAN) 8592920084601
Pozice v kategorii 348. (v Žárovky LED)
Pozice v kategorii 16634. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.