Upozorňujeme zákazníky, že vzhledem k enormnímu nárůstu objednávek u většiny prodejců z důvodu uzavření obchodů, může docházet k opoždění expedice a doručení.

LED žárovka R7s 7W 470lm teplá, ekvivalent 40W

Značka: prodejce neuvedl

LED žárovka R7s 7W 470lm teplá, ekvivalent 40W

Popis produktu

Vysoce úsporná LED žárovka R7s za skvělou cenu. Jedná se o typ LED žárovky 230V - tedy do normálních svítidel. Tyto SMD LED žárovky R7s o výkonu pouze 7W svítí přibližně jako běžná žárovka o výkonu 40W - světelný tok dělá 470 lumenů.


Tato led svítivka emituje světlo v barvě teplá bílá. Tato barva světla o chromatičnosti 3000°K se blíží barvě tradiční žárovky, ale je o něco méně žlutá.


Tato led žárovka má pokročilý typ diod - SMD. Tyto LED žárovky SMD mají díky nové technologii chipu vyšší svítivost při nižší spotřebě oproti starým LED diodám.


Použitím naší LED žárovky ušetříte okolo 88% energie! Tato LED žárovka R7s patří díky poměru cena/výkon mezinejlevnější LED žárovky na trhu. Materiál použitý pro uložení procesoru led žárovky je hliník.


Tato led žárovka má přes led diody čirý kryt. Tato led žárovka je určena do svítidel se závitem R7s a také do halogenových reflektorů.


Třída energetické účinnosti A na stupnici A (vyšší účinnost) až G (nižší účinnost). 


Světelný tok zdroje světla 470 lumenů.


Příkon 7W. 


Jmenovitá střední doba životnosti zdroje světla 20000 hodin.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce kupledku.cz
UCPS kód 1546529
UPC kód (EAN) 3800157610032
Pozice v kategorii 64. (v LED reflektory)
Pozice v kategorii 459. (v Hudba, filmy a PC hry)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.