LEGO SUPER MARIO Pouštní Pokey rozšíření 71363 STAVEBNICE

Značka: prodejce neuvedl

LEGO SUPER MARIO Pouštní Pokey rozšíření 71363 STAVEBNICE

Popis produktu

LEGO 71363 - Pouštní Pokey - rozšíření ke startovací sadě z produktové řady LEGO SUPER MARIO. Dětské plastové kostky v krabici.

Děti mohou startovací set obohatit o další výzvu v podobě pouštního Pokeyho, s nímž se utkají za pomoci kývajícího se kladiva. Ve stavebnici najdete sestavitelné prostředí pouště,
otočné kladivo, kterým LEGO Mario srazí svého kaktusového nepřítele Pokeyho, a navíc krtka Montyho - porazte ho a získejte virtuální mince! (Poznámka: LEGO figurka Maria není součástí této stavebnice.
Najdete
ji
ve startovacím setu Dobrodružství s Mariem.)

Sběratelské stavebnice LEGO Super Mario jsou vhodné jak pro samostatné hraní, tak k soutěžení s kamarády či rodinou a jsou zárukou napínavého dobrodružství s oblíbeným videoherním hrdinou ve
skutečném
světě. Startovací set, rozšiřující sety a doplňkové balíčky poskytnou fanouškům neomezené kreativní možnosti při vytváření vlastních úrovní.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta
zaručuje pevnost,
stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Upozornění: Jedná se pouze o rozšiřující set. Ke hraní je zapotřebí figurka Lego Super Maria, která je součástí startovací sady.

Rozměry balení (š v h): 26 x 14 x 6cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 180

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Lego
UCPS kód 3656868
UPC kód (EAN) 5702016618426

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.