Lenart Molta ML-03 knihovna

Značka: prodejce neuvedl

Lenart Molta ML-03 knihovna

Popis produktu

Regál / knihovna ze systému Manon. Praktický regál, který lze využít jako knihovnu, nebo na vystavení dekoračních předmětů, hraček - zkrátka na cokoliv! Regál nabízí dostatek úložných a odkládacích možností a jistě udělá službu vašemu dítěti v jeho pokoji, nebo v moderním obývacím pokoji Prohlédněte si další díly z kolekce Manon.

Rozměry: šířka 61 cm, výška 190 cm, hloubka 40 cm.
Barevné provedení: černá / dub fresco / alpský smrk.
ABS hrany. Dodáme rozložené s návodem na sestavení.

Regál / knihovna Manon 61 cm
Nábytek z této moderní kolekce i industriálním stylu je vyroben z lamina 16 mm, 32 mm, MDF ( středně tvrdá dřevovláknitá deska. Základní surovinou pro její výrobu je smrkové dřevo bez kůry. Její povrch lze zpracovat frézováním a lakováním. Je to plnohodnotná alternativa masivního dřeva)a HDF (označení pro tvrdé dřevovláknité desky. Jsou tvarově stálé a mimořádně pevné. Ve srovnání s DTD a MDF mají vyšší hustotu a lepší odolnost v ohybu). Hrany nábytku chrání systém ABS před mechanickým poškozením, které by mohlo vzniknout vlivem častého používání.

Zásuvky jsou vybaveny kvalitními kuličkovými pojezdy. 
Nábytek je zasazen do pevného černého rámu, se kterým efektně kontrastuje dřevěný odstín dubu fresco. 
Na první pohled zaujmou "letité" nápisy na předních plochách zásuvek a dvířek, které dělají celou kolekci velmi zajímavou. 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Lenart
UCPS kód 3619789
Pozice v kategorii 582. (v Regály)
Pozice v kategorii 34978. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.