Lenart peřiňák měkký na sezení Anife 07 šířka 167 cm Tmavé dřevo, LTD lamino

Značka: prodejce neuvedl

Lenart peřiňák měkký na sezení Anife 07 šířka 167 cm Tmavé dřevo, LTD lamino

Popis produktu

Měkoučký peřiňák z kolekce Anife. Stylový peřiňák na tenkých nožkách je měkce polstrovaný, takže poslouží i jako lavice. Po odklopení nabídne velkorysý úložný prostor na lůžkoviny. Rozměry: 167 cm, výška 58 cm, hloubka 40 cm. Barevné provedení: dub Charlestone tabák / černá. Peřiňák dodáme rozložený, s obrázkovým návodem na sestavení.
Polstrovaný peřiňák Anife 
Polstrovaný odklápěcí peřiňák z nábytkové kolekce Anife, pro kterou jsou typické zejména nejmódnější tmavé dekory, černé detaily, proužky z kartáčovaného zlata, měkké čalouněné prvky a štíhlé nohy. Unikátní postel s obrovským kontejnerem na ložní prádlo a další velké úložné prostory v jednotlivých sektorech. Na výběr jsou dvě velmi prostorné skříně:

velká skříň Anife 01 se šesti vnějšími zásuvkami a osvětlenou zásuvkovou policí na drobné předměty. Skříň má uvnitř symetrické uspořádání (dvě skříňky s policemi a dvě tyče na věšáky)
velká skříň Anife 02 s posuvnými dveřmi, která šetří místo. Skříň má uvnitř symetrické uspořádání (dva regály s policemi, dvě tyče na věšáky a dvě hluboké police - úložné prostory), což vám umožní spravedlivě sdílet prostor se svým partnerem

Manželská postel Anife s měkkým čelem
Díky vestavěnému mechanismu je zvedání rámu s matrací lehké a téměř tiché. Elegantní panelová opěrka hlavy poskytuje pohodlnou oporu a dodává interiéru jedinečnou atmosféru. Na výběr jsou dvě verze čela postele - užší (pouze za postelí) nebo širší (za postelí a nočními stolky) - vybírejte ve variantách zboží.
Ložnice Anife - elegantní a jedinečný design
Kolekci Anife tvoří devět propracovaných dílů - elegantní peřiňák na štíhlých nožkách s úložným prostorem a čalouněným sedákem. Dva noční stolky se zásuvkami. Závěsný toaletní stolek, který lze umístit v jakékoli výšce. Dvě vysoké a prostorné komody se zásuvkami a skříňkami. Zrcadlo v tmavém rámu - ideální pro toaletní stolek nebo komodu.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Lenart
UCPS kód 2232087
Pozice v kategorii 1. (v Prádelníky)
Pozice v kategorii 61131. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.