Lige Chytré hodinky / Ligewatch M2 Pro / růžové

Značka: prodejce neuvedl

Lige Chytré hodinky / Ligewatch M2 Pro / růžové

Popis produktu

Krásný design a moderní technologie


S chytrými hodinkami Ligewatch M2 Pro naleznete doslova vše, co očekáváte od světa technologických vychytávek. Velký IPS displej s dotykovým ovládáním a úhlopříčkou 1,4" je připraven kdykoliv zobrazit informace o Vašich pohybových aktivitách. Mezi množstvím užitečných funkcí naleznete 15 přednastavených sportovních režimů, 10 možností nastavení vlastního vzhledu ciferníku spolu s multiscreen zobrazením více funkcí najednou. Na úvodní obrazovku si také můžete nahrát libovolnou fotografii z Vašeho mobilního telefonu.


 


 


 


 


 


 


Automatické párování s telefonem


Vaše hodinky budou pracovat naplno také s Vašim mobilním telefonem. Aplikaci v Českém jazyce si snadno stáhnete přes QR kód, nebo přímo z Vašeho App storu. Hodinky jsou kompatibilní s operačními systémy Android 5.0 a IOS 9.0 a vyšší. Rychlé automatické párování zajišťuje bluetooth 5.0, které je oproti předchozím generacím mnohem energeticky úspornější. Po spárování oceníte přijímání oznámení o příchozích hovorech, emailech, dění na sociálních sítích, sms zprávách a dalších.


 


 


 


 


 


 


 


Výdrž až 15dní


Chytré hodinky Ligewatch M2 Pro jsou uzpůsobeny tak, aby s Vámi mohli být při všech sportovních aktivitách. Vodotěsná konstrukce s certifikovanou odolností IPX68 se nezalekne prachu ani vody. Snadno vydrží i potápění do hloubky 15metrů. Baterie s kapacitou 180mAh vydrží na jedno nabití až 15 dnů v závislosti na využívání funkcí.


 


 


 


 


 


 


 


Výběr u 10 druhů ciferníků


Chytré hodinky Ligewatch M2 Pro umožňují až 10 stylových zobrazení vlastního vzhledu ciferníku. V mobilní aplikaci nové ciferníky průběžně přibývají, takže vás chytré hodinky jen tak neomrzí. Barevný displej hodinek se automaticky rozsvítí otočením zápěstí.


 


 


 


 


 


 


 


Velké množství nadstandardních funkcí


S chytrými hodinkami Ligewatch M2 máte na ruce doslova celý svět užitečných funkcí, které vám usnadní běžný život i oblíbené sportovní aktivity. Mezi funkce, které nejvíce oceníte patří monitoring spánku, předpověď počasí, sledování tepu, množství kyslíku v krvi, množství spálených kalorií, krokoměr, funkce pro nalezení ztraceného telefonu, přehrávání hudby a spousta dalších. Přímo na hodinkách lze ovládat hlasitost, jas displeje, vzhled obrazovky, příchozí hovory, zprávy a emaily.


 


 


 


 


 


 


 


15 přednastavených sportovních režimů


Užijte si s hodinkami Ligewatch M2 Pro naplno všech 15 přednastavených sportovních režimů. Tyto podporované aktivity Vám přinesou radost z každého pohybu:  běh, jízda na kole, plavání, badminton, stolní tenis, horolezectví, turistika, fotbal, volejbal, hokej, tanec, spinning, jóga, běžecky pás, gymnastika, veslování, přeskoky přes švihadlo


 


 


 


 


 


 


 


Dokonalý vzhled


Hodinky Ligewatch M2 neoplývají pouze množstvím skvělých funkcí, ale jsou zároveň velice pohodlné a na ruce skvěle vypadají. Hliníkové tělo s s rozměry 3,4 x 4,6cm má tloušťku pouze 8,2mm. Silikonový pásek dlouhý 25,1cm a široký 2cm je odolný, zároveň však měkký a příjemný i ve chvíli, kdy se zápěstí potí. Celková hmotnost hodinek je pouze 48g.


 


 


 


 


 


 


 


 


Obsah balení


1x hodinky Ligewatch M2 Pro


1x dobíjecí sada


1x manuál


1x originál balící box


 


 


 


 


 


 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Lige
UCPS kód 2103989
Pozice v kategorii 63. (v Chytré hodinky/náramky)
Pozice v kategorii 15706. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.