Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Logitech podložka pod myš Desk Mat Studio series - růžová 30x70cm

Značka: prodejce neuvedl

Logitech podložka pod myš Desk Mat Studio series - růžová 30x70cm

Popis produktu

VÁŠ PRACOVNÍ PROSTOR. VYMEZENÝ.
Seznamte se s příslušenstvím, které posune váš pracovní prostor na vyšší úroveň a dokonale doplňuje vaše nástroje Logitech. Získejte svěží barvy, po kterých toužíte, pohodlí, které potřebujete, a ochranu stolu, kterou očekáváte.

VYLEPŠETE SVŮJ PROSTOR
Oživte svůj prostor a chraňte svůj stůl. Měkká textilní podložka přináší styl a pohodlí. Je k dispozici v barvách Levandulová, Tmavá růžová nebo Středně šedá.

ODOLNOST PROTI POLITÍ
Podložka Logitech Desk Mat je opatřena vrstvou odolnou proti polití, která odolává případným nehodám – tekutiny lze snadno otřít vlhkým hadříkem

MAXIMÁLNĚ JEMNÉ KLOUZÁNÍ. ŽÁDNÝ POSUV.
Měkká povrchová tkanina zajišťuje pohodlné klouzání myši, zatímco gumová protiskluzová základna zabraňuje jejímu posunutí na libovolném povrchu – podložka tak pevně drží na stole bez ohledu na cokoli.

KRÁSA, KTERÁ VYDRŽÍ
Pečlivě vybrané materiály zabraňují podložce ve vráskování a smršťování, přičemž provedení s plochými stehy zabraňuje roztřepení okrajů. Protiskluzová základna obsahuje přírodní gumu zatímco měkká a pohodlná povrchová tkanina a vnitřní vrstva jsou vyrobeny z recyklovaného polyesteru, což umožňuje druhotné využití PET láhví.

KOMBINUJTE, LAĎTE A PÁRUJTE
Získejte spořádaný pracovní prostor, který prostě funguje. Podložka Logitech Desk Mat dokonale ladí s tenkou, lehkou klávesnicí K380 Multi-Device a myší Logitech Pebble. Zvyšte kvalitu svých videokonferencí a prezentací pomocí kamery StreamCam. Přináší vše potřebné, abyste pozvedli váš pracovní prostor na novou úroveň.

ROZMĚRY
Podložka na stůl
Výška: 300 mm
Šířka: 700 mm
Tloušťka: 2 mm
Hmotnost: 286 g

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiály
100% RECYKLOVANÝ POLYESTER
Povrch a vnitřní vrstva
PROTISKLUZOVÁ ZÁKLADNA
72% přírodní guma
NETŘEPIVÉ STEHY
Nylon + polyester

OBSAH BALENÍ
Podložka na stůl
Uživatelská dokumentace

INFORMACE O ZÁRUCE
Dvouletá omezená záruka na hardware
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Logitech
UCPS kód 3327215
UPC kód (EAN) 5099206099517
Pozice v kategorii 67. (v Podložky pod myši)
Pozice v kategorii 23941. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.