Upozorňujeme zákazníky, že vzhledem k enormnímu nárůstu objednávek u většiny prodejců z důvodu uzavření obchodů, může docházet k opoždění expedice a doručení.

Luxusní tmavěhnědá-světlehnědá pánská kožená peněženka Gianni Conti no. 997144 hnědá, kůže

Značka: prodejce neuvedl

Luxusní tmavěhnědá-světlehnědá pánská kožená peněženka Gianni Conti no. 997144 hnědá, kůže

Popis produktu

Dopřejte si a svým financím luxus v prvotřídní kvalitě peněženek Gianni Conti. Jednou vyzkoušíte a již nikdy nebudete chtít měnit! Peněženky Gianni Conti jsou nejen luxusní, ale také skvěle vypadající a praktické peněženky. Skloubením světlehnědé a tmavěhnědé kůže vznikne oku lahodící kombinace, kterou okouzlíte každou společnost. Peněženka padne skvěle do ruky a prvotřídní materiál pohladí Vaše ruce.

V peněžence je 7 slotů na platební či jiné karty, dále 6 různých přihrádek na doklady či jiné dokumenty, z toho jedna síťovaná. Kapsička na mince je na patentek. Samozřejmostí jsou dvě podélné přihrádky na bankovky. Peněženka je vybavena luxusní a zároveň odolnou podšívkou. Aplikace jsou matně zlaté. Dodávaná v elegantní pevné krabičce. V peněžence vložen certifikát kvality.

Barva: tmavěhnědá-světlehnědá
Záruka: 24 měsíců
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Gianni Conti
UCPS kód 419378
Pozice v kategorii 98. (v Peněženky)
Pozice v kategorii 655. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.