Manterol luxusní Španělská chlupáčková dětská deka Srneček, růžový

Značka: prodejce neuvedl

Manterol luxusní Španělská chlupáčková dětská deka Srneček, růžový

Popis produktu

Rozměr: 110x140 cm, barva: růžová, Baleno v dárkové krabičce.

Tuto nádhernou tlustou deku doporučujeme všem maminkám, které dbají na pohodu svého dítěte a dbají především na kvalitu výrobků, se kterými má dětská pokožka přímý kontakt.
<br /><br /><br />Kolekce Baby Vip zahrnuje dětské přikrývky nejvyšších parametrů, šetrné k jemné dětské pokožce, poskytující útulné teplo a výjimečnou měkkost.
<br /><br /><br />Nabízené dětské deky Manterol vyrábí ve Španělsku výrobce s téměř 70 letou praxí. Přikrývky neobsahují žádné složky ani látky škodlivé pro dětskou pokožku, což potvrzuje prestižní certifikát OEKO-TEX® Standard 100.<br /><br />
<br />Vaše miminko si svou novou, bezpečnou a útulnou deku zamiluje!<br /><br /> Výborná kvalita deky je příjemná a příjemná na dotek a dlouho jí zůstane i přes opakované praní.<br /><br />Přikrývky jsou baleny v roztomilých kartonových krabicích, takže jsou perfektním dárkem pro každou příležitost.
<br />
<br />Rozměry: 110 × 140 cm.
<br />Materiál: 100% polyester.
<br />
<br />Doporučujeme dodržovat prací symboly.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Manterol
UCPS kód 3566542
UPC kód (EAN) 8414723640412

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.