Vážení zákazníci, kvůli nadcházejícím Vánocům může docházet ke zpoždění objednávek až o několik dní. Děkujeme za pochopení.

Manžetové knoflíčky Batman face Tmavá, Ocel

Značka: prodejce neuvedl

Manžetové knoflíčky Batman face Tmavá, Ocel

Popis produktu

Dotazy na tyto manžetové knoflíčky pište na info@manzetove-knoflicky.eu Při nákupu dvou a více kusů manžetových knoflíčků získáte slevu 25% ihned. Nejnižší ceny a pestrá nabídka různých druhů originálních manžetových knoflíčků. Doprava po celé České republice zdarma!

Batman není charakteristickým superhrdinou jenom podle svého typického znaku. Je jasně identifikovatelný také podle jeho masky obličeje, které má svým tvarem taktéž připomínat netopýra. A právě tyto manžetové knoflíčky Batman face z této masky vycházejí.

Nejenom, pokud jde o její tvar a vzhled, který je spojený s tím, že má jasně charakteristické uši. Nelze zapomínat ani detailní provedení obličejové části, ve které každý fanoušek spolehlivě pozná toho správného superhrdinu. Vše navíc ve stylovém lesklém stříbrném provedení, které dokáže i v takové podobě navozovat celkem elegantní dojem.

Tyto manžetové knoflíčky Batman face. Jsou z kolekce manžetových knoflíčku super hrdinů jako je Batman, Superman nebo Speiderman. Tyto knoflíčky bych opravdu nedoporučil na obchodní jednání, ale určitě je to nádherný dárek pro milovníky tohoto super hrdiny Batmena.

Ideální dárek pro muže který je afanda Batmna. Příležitosti jsou vánoce, narozeniny, promoce, den otců
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Knoflickarna.CZ
UCPS kód 578729
UPC kód (EAN) 2724319672601
Pozice v kategorii 172. (v Manžetové knoflíčky)
Pozice v kategorii 18291. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.