Manžetové knoflíčky golfový bag Ocelová, Ocel

Značka: prodejce neuvedl

Manžetové knoflíčky golfový bag Ocelová, Ocel

Popis produktu

Dotazy na tyto manžetové knoflíčky pište na info@manzetove-knoflicky.eu Při nákupu dvou a více kusů manžetových knoflíku získáte slevu 25% ihned! Jsme největší eshop s manžetovými knoflíčky v ČR. Doprava po celé České republice zdarma!

Populární golf je sportem, který je spojený i s celkem elegantním oblečením. Mnohdy ho hrají právě lidé, kteří se umí oblékat. A to i v běžném životě, pokud jde o společenskou událost. Jste na tom stejně? Pokud ano, neměly by u vašeho obleku, tedy konkrétně u vaší košile chybět manžetové knoflíčky golfový bag.

Díky nim dáte jasně najevo, jaká sportovní aktivita je tou, kterou máte rádi. Navíc dáte jasně najevo, že máte smysl pro styl, i detail. Při prvotním pohledu vás jistě zaujme do detailu propracovaný motiv. Nechybí jak jednotlivé hole, tak třeba i nezbytné prošívání vaku. A to vše je spojeno s elegantním vzhledem, kterého je docíleno stříbrným lesklým provedením.

Manžetové knoflíčky golfový bag. Tyto knoflíčky jsou velmi zajímavé. Knoflíčky jsou ve tvaru golgového bagu (pytle). Velmi luxusní a hodí se ke všem barvám košile. Takové knoflíčky jsou pro milovníky golfu jako dělané.

Vhodné pro příležitost svatby, promoce, obchodního jednání, Ieální dárek k narozeninám, pod vánoční stromeček a nebo k životnímu jubileu.

Pozor: Manžetové knoflíčky nejsou s krabičkou. Pokud chcete krabičku, musí se zakoupit zvlášť.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Knoflickarna.CZ
UCPS kód 2260694
Pozice v kategorii 815. (v Manžetové knoflíčky)
Pozice v kategorii 18457. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.