Upozorňujeme zákazníky, že vzhledem k enormnímu nárůstu objednávek u většiny prodejců z důvodu uzavření obchodů, může docházet k opoždění expedice a doručení.

Manžetové knoflíčky Pokeball Červená, ocel

Značka: prodejce neuvedl

Manžetové knoflíčky Pokeball Červená, ocel

Popis produktu

Barva: červená, rozměr: průměr 20 mm. Dotazy pište na info@manzetove-knoflicky.eu Manžetové knoflíčky Pokeball jsou skvělý dárek pro milovníky pokemonu. Znak Pokeballu není potřeba představovat. Manžetové knoflíčky jsou v průměru 20 mm a jsou červeno bíle.

Koupíte ještě jeden pár knoflíčků a obdržíte 25% slevu na celou objednávku. Nejnižší ceny a pestrá nabídka různých druhů stylových manžetových knoflíčků. Doprava po celé České republice zdarma.

Vhodný dárek pro muže. K vánocům, narozeninám, na plesy, formální i neformální akce, den otců. 

Pozor: Manžetové knoflíčky nejsou s krabičkou. Pokud chcete krabičku, musí se zakoupit zvlášť. Pokud si neobjednáte krabičku, odesíláme manžetové knoflíčky v ochranemí sáčku, aby nedošlo k poškození.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Knoflickarna.CZ
UCPS kód 1386323
Pozice v kategorii 859. (v Manžetové knoflíčky)
Pozice v kategorii 347870. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.