Manžetové knoflíčky pro kutily Zlatá, Ocel, Slitina

Značka: prodejce neuvedl

Manžetové knoflíčky pro kutily Zlatá, Ocel, Slitina

Popis produktu

Barva: zlatá, rozměr: průměr 20 mm. Dotazy pište na info@manzetove-knoflicky.eu Pokud patříte mezi ty, kteří mají rádi originální, výrazné a zároveň vkusné doplňky jistě se Vám budou líbit naše Manžetové knoflíčky pro kutily. Jedná se o velice elegantní a stylový doplněk, který zaujme na první pohled díky kombinaci svého netradičního barevného zpracování a osobitého, nápaditého motivu. Pokud máte v rodině opraváře či kutila, nebo se snad podobnou prací živíte, jedná se o skvělý doplněk právě pro Vás. Tyto manžetové knoflíčky jsou kulatého tvaru a jsou vyvedeny v kombinaci zlaté a bílé barvy. Hlavním motivem je zkřížené kladivo a šroubovák. Jedná se o ideální doplněk pro společenské události méně formálního charakteru, pracovní jednání či schůzky, akce, oslavy či večírky a doporučujeme je nosit s manžetovými košilemi tmavších barev.

Máte rádi podobně zaměřené motivy a designy? Napište nám, dejte nám vědět a podělte se s námi o svůj názor, který nás zajímá. Jsme rádi za zpětnou vazbu ze strany našich zákazníků. Děkujeme Vám.

Při nákupu manžetových knoflíčků není součást dodávky krabička. Proto doporučujeme vybrat navíc krabičku, aby se manžetové knoflíčky cítily při přepravě v bezpečí a dorazily k Vám v pořádku.

Koupíte ještě jeden pár knoflíčků a obdržíte 25% slevu na celou objednávku. Nejnižší ceny a pestrá nabídka různých druhů stylových manžetových knoflíčků. Doprava po celé České republice zdarma.

Vhodný dárek pro muže. K vánocům, narozeninám, na plesy, formální i neformální akce, den otců. 

Pozor: Manžetové knoflíčky nejsou s krabičkou. Pokud chcete krabičku, musí se zakoupit zvlášť. Pokud si neobjednáte krabičku, odesíláme manžetové knoflíčky v ochranemí sáčku, aby nedošlo k poškození.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Knoflickarna.CZ
UCPS kód 1056205
Pozice v kategorii 737. (v Manžetové knoflíčky)
Pozice v kategorii 155339. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.