Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Manžetové knoflíčky Star Wars Černá, Ocel

Značka: prodejce neuvedl

Manžetové knoflíčky Star Wars Černá, Ocel

Popis produktu

Dotazy na tyto manžetové knoflíčky pište na info@manzetove-knoflicky.eu Manžetové knoflíčky dostanete ve dvou a více kusech s 25% slevou ihned! Nejnižší ceny a pestrá nabídka různých druhů stylových manžetových knoflíčků. Doprava po celé České republice zdarma.

Dílů Hvězdných válek bylo natočeno opravdu mnoho. A právě to z nich udělalo fenomén, který měl a stále má po celém světě hordy fanoušků. Patříte mezi ně? Potom jste našli jedinečný módní doplněk, který musíte mít. Jsou to manžetové knoflíčky Star Wars, které uchvátí nejednoho skalního fanouška.

Právě díky své originalitě se hodí i na výjimečné příležitosti. Jsou tím typem, který vám pomůže ukázat, jaké jsou vaše zájmy. Samozřejmostí je také stylové provedení, které kombinuje stříbrný nápis a ohraničení, s využitým černým podkladem. Hlavně v kombinaci se světlejší košilí vypadají stylově, originálně a hlavně nepřehlédnutelně.

Manžetové knoflíčky Star Wars jsou pro opravdu fanjnšmekry teto kultovní ságy o Jadgemu. Manžetové knoflíčky jsou opravdu velmi zajímavé.

Hodí se jak na svatbu, promoce tak také dárek každému muži.Také jsou příjemné na obchodní jednání.

Pozor: Manžetové knoflíčky nejsou s krabičkou. Pokud chcete krabičku, musí se zakoupit zvlášť.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Knoflickarna.CZ
UCPS kód 578842
Pozice v kategorii 191. (v Manžetové knoflíčky)
Pozice v kategorii 3960. (v Oblečení, obuv a doplňky)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.