Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Manžetové knoflíčky starý fotoaparát stříbrná, Ocel, Slitina

Značka: prodejce neuvedl

Manžetové knoflíčky starý fotoaparát stříbrná, Ocel, Slitina

Popis produktu

Barva: stříbrný/černý rozměr: 15 x 6 mm. Dotazy pište na info@manzetove-knoflicky.eu Manžetové knoflíčky Videokamera. Detailně zpracovaná videokamera. Kombinace černé a stříbrné barvy. Vhodné pro fotografy, filmaře nebo milovníky filmů. Vhodné na filmové srazy. Do kina. Jako fotograf popřípadě filmař je to vhodné i na první pracovní pohovor. 

Koupíte ještě jeden pár knoflíčků a obdržíte 25% slevu na celou objednávku. Nejnižší ceny a pestrá nabídka různých druhů stylových manžetových knoflíčků. Doprava po celé České republice zdarma.

Vhodný dárek pro muže. K vánocům, narozeninám, na plesy, formální i neformální akce, den otců. 

Pozor: Manžetové knoflíčky nejsou s krabičkou. Pokud chcete krabičku, musí se zakoupit zvlášť. Pokud si neobjednáte krabičku, odesíláme manžetové knoflíčky v ochranemí sáčku, aby nedošlo k poškození.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Knoflickarna.CZ
UCPS kód 3754571

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.