UPOZORŇUJEME, ŽE VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY PRODEJCE AUTODOPLNKYSTORE.CZ PŘIJATÉ OD 20.12.2021 BUDEME EXPEDOVAT PO DOVOLENÉ A INVENTUŘE, KTERÁ BUDE PROBÍHAT DO 14. LEDNA 2022. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Maridex konferenční stolek Living L4 Maridex

Značka: prodejce neuvedl

Maridex konferenční stolek Living L4 Maridex

Popis produktu

Konferenční stolek Living. Rozměry: šířka 108,5 cm, výška 48,5 cm, hloubka 68,5 cm. Barevná kombinace bílý lesk a pinia avola. Prohlédněte si celou kolekci nábytku Living. 
Konferenční stolek Living
Konferenční stolek z kolekce Living dodáme do vašeho domova rozložený s přiloženým návodem na sestavení. Využijte služeb dopravce a nechte si zboží vynést až do bytu.

systém Living je flexibilní živý systém organizovaného prostoru. Zastánci kreativních interiérů najdou mnoho zábavy a uspokojení ve vytváření různých možných kombinací nástěnných polic
světlé strany spodních skříněk a polic  jsou sladěné výborně s lesklými dvířky skříněk. Výsledkem je světlý a svěží design, který opticky zvětšují vnitřní prostor
v nabídce najdete dva druhy televizních stolků, konferenční stolek a tři druhy poliček. Dodáváme v demontu.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Maridex
UCPS kód 2224407
Pozice v kategorii 1725. (v Konferenční stolky)
Pozice v kategorii 75293. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.