Upozorňujeme zákazníky, že z důvodu dovolené u prodejců minibuticek - Ing. Monika Malinková a CEDR Pardubice o.p.s. v termínu 1. - 7.8.2022 budou jejich objednávky zpracovávány až následující týden. Děkujeme za pochopení.
Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Maridex, Vario 1 Světlé dřevo, LTD lamino

Značka: prodejce neuvedl

Maridex, Vario 1 Světlé dřevo, LTD lamino

Popis produktu

Šatní skříň s posuvnými dveřmi z kolekce Vario. Rozměry: šířka 175 cm, výška 211 cm, hloubka 60 cm. Barevné provedení: slíva walis / černá.
Šatní skříň Vario 1 s posuvnými dveřmi
Šatní skříň s posuvnými dveřmi, které šetří prostor. Uvnitř skříně najdete tyč na zavěšení ramínek a několik menších i větších polic. Vyrobeno z pevného lamina neobvyklé šířky (tradičně se používá tenčí materiál) s ochrannými hranami ABS. Skříň s velmi kvalitními kovovými pojezdy. Dodáme ji rozloženou s obrázkovým návodem na sestavení. 
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Maridex
UCPS kód 2224415
Pozice v kategorii 1431. (v Šatní skříně)
Pozice v kategorii 51882. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.