Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Masážní lenoška s polštářem bílá umělá kůže

Značka: prodejce neuvedl

Masážní lenoška s polštářem bílá umělá kůže

Popis produktu

Naše pohodlná lenoška vyniká svým elegantním, ale uhlazeným vzhledem. Je to ideální nadčasový a zároveň praktický doplněk do vašeho pokoje.Díky svému ergonomickému tvaru a silnému polstrování je lenoška značně pohodlná. Nohy lenošky jsou z nerezové oceli a čalounění z umělé kůže, což jí činí mimořádně robustní a odolnou.A co víc, tato chaise longue funguje také jako masážní a vyhřívané křeslo. Je vybavená celou řadou masážních bodů, masážních zón a různými intenzitami masáže, a součástí balení je i dálkové ovládání – tato lenoška vám bezpochyby poskytne to nejvyšší pohodlí.Barva: bíláMateriál: dřevěný rám + ocelové nohy + čalounění z umělé kůžeCelkové rozměry: 145 x 54 x 72 cm (Š x H x V)Rozměry polštáře: 36 x 15 x 7 cm (D x Š x T)Výška opěradla: 30 cmVýška sedáku od země: 42 cmS 5 masážními režimy a funkcí vyhříváníDálkové ovládání je součástí baleníMateriál: PVC: 100%
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4026728
UPC kód (EAN) 8719883569499
Pozice v kategorii 956. (v Křesla)
Pozice v kategorii 71961. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.