MASCOT ONLINE Automatická žehlička / sušička prádla - Sušička/žehlička na košile a halenky XS-XXL

Značka: prodejce neuvedl

MASCOT ONLINE Automatická žehlička / sušička prádla - Sušička/žehlička na košile a halenky XS-XXL

Popis produktu

Už vás unavuje, že máte po vysušení košile úplně zmačkané a žehlit je musíte celé hodiny? Pak je pro vás automatický stroj na sušení a žehlení prádla dokonalým doplňkem!


S automatickým strojem na sušení a žehlení budete moci své jemné košile sušit mnohem bezpečněji než u tradičních sušiček, abyste se vyhnuli zmenšení, zničení nebo nepříjemným vráskám, které lze velmi špatně odstranit. Pomocí časovače můžete vybrat dobu, po kterou chcete, aby vaše košile uschla, a také zvolit, zda to chcete provést pomocí horkého nebo studeného vzduchu proudícího tlačítkem studené/ horké.


Automatický stroj na sušení a žehlení, který byl vytvořen pro domácí použití. Jde o snadno použitelné zařízení, které vám výrazně usnadní každodenní život. Díky podpoře 850 W umožňuje nastavit průtok vzduchu mezi 45 a 65 ° C a zvolit čas mezi 1 a 180 minutami. Uvnitř najdete příslušenství pro sušení košil, vhodné pro téměř všechny velikosti (XS-S-M-L-XL-XXL). S volitelným doplňkovým příslušenstvím budete také moci sušit kalhoty a boty.


Napěťový vstup 220 - 240 V stř. - 50/60 HzVýkon 850WTřída IIRozměry 26 x 32 x 16 cm (D x V x Š)Hmotnost 1,4 kg


POZOR:Maximální náplň je 10 kg oblečení.Oblečení zavěšujte na zařízení až po vyždímání, nikdy, když ještě „odkapává“ voda.Nikdy nenechávejte zařízení pracovat déle než 180 minut nepřetržitě.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MASCOT ONLINE
UCPS kód 2608439
UPC kód (EAN) 8719831794768
Pozice v kategorii 1. (v Sušičky)
Pozice v kategorii 115. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.