MDF deska na puzzle 49x36cm bez úchytů MDF deska přírodní

Značka: prodejce neuvedl

MDF deska na puzzle 49x36cm bez úchytů MDF deska přírodní

Popis produktu

Hnědá podložka na skládání puzzle řezaná na míru z dřevovláknité desky MDF o síle 0,25 cm.MDF podložku pod puzzle lze využít na skládání puzzle, uchovávání rozeskládaného obrázku a rychlé uklizení umístěním například pod postel nebo na skříň případně na nalepení poskládaného obrázku přímo na desku.Deska - podložka není vybavena háčky ani úchyty pro zavěšení obrázku - uchycení na zeď lze řešit použitím montážního lepidla (tekuté hřebíky) bez nutnosti vrtání. Pro zavěšení nabízíme i variantu s úchyty.


DOPORUČENÍ: V případě, že chcete použít podložku pouze pro skládání, nikoliv pro lepení puzzle, doporučujeme zakoupit desku ve větším rozměru, než je uvedeno na výrobku - místo na okrajích tak využijete pro odkládání dílků a s deskou bude snazší manipulace.V případě zájmu o desku v jiném rozměru nás prosím kontaktujte, zašleme Vám individuální nacenění.

 

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Prodejce neuvedl
UCPS kód 243617

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2020

Poski.com Poski.com s.r.o.