Mebas rohová sedací souprava Kora na vysokých dřevěných nožkách 191 x 165 cm

Značka: prodejce neuvedl

Mebas rohová sedací souprava Kora na vysokých dřevěných nožkách 191 x 165 cm

Popis produktu

Rohová sedací souprava nerozkládací. Rozměry: šířka 191 cm, výška 86 cm, hloubka 165 cm. Výběr barevného provedení potahu a dřevěných nožiček. Univerzální provedení - roh sedačky tvoří veliký taburet, můžete jej dle vlastního přání a potřeby umístit na levou či pravou stranu. 
Rohová sedací souprava Kora
Kora je inovativní rohová sedačka ve skandinávském stylu v netradiční podobě. Svým jednoduchým tvarem se hodí do každého interiéru a její všestrannost vám umožní mít dva v jednom – rohovou pohovku a pohovku s taburetem. Funkci otomanu v tomto provedení plní velký taburet, který lze použít i jako samostatné sedátko. Rohová sedačka stojí na stylových dřevěných nohách, které jsou skvělým doplňkem. Zákazník si může vybrat barvu dřeva tak, aby ladila s prvky v daném interiéru. Navíc sada obsahuje dva boční polštáře. Sedačku dodáme rozloženou na čtyři části, montáž je velmi snadná, díky přiloženému obrázkovému návodu.

Kostra sedačky ze dřeva + dřevotřísky.
Výplň sedáků: bonellové pružiny + polyuretanová pěna.
Masivní dřevěné nožky.
Sedačka může stát v prostoru - je čalouněná i na zadní části.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Mebas
UCPS kód 2974608
Pozice v kategorii 11059. (v Sedací soupravy)
Pozice v kategorii 34631. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.