Meblar rozkládací pohovka a křeslo Lido

Značka: prodejce neuvedl

Meblar rozkládací pohovka a křeslo Lido

Popis produktu

Stylová a levná sedací souprava s křeslem. Tato sedačka má vyšší zádové opěrky pro vaše maximální pohodlí. Rozkládání systémem Click Clack - vytvoříte tak souvislou plochu, která však není určena pro každodenní spaní. K uskladnění sezónních přikrývek využijete velký úložný prostor. Zadní část trojsedáku není potažena látkou jako sedačka, pokud ji chcete umístit do prostoru, doporučujeme přiobjednat potažení zad. 
Rozkládací pohovka s křeslem Lido
Křeslo má stejnou látku i na zadní straně, může být tedy umístěno do prostoru. Ve variantách vybírejte barevné provedení dřeva. 

materiál: kostru tvoří směs masivního dřeva a dřevotřísky. Výplň sedáků tvoří vlnité pružiny faliste a polyuretanová pěna. Nožky z masivu jsou chráněny před poškozením podlahy
rozměry pohovky: Šířka 203 cm, výška 100 cm, hloubka 94 cm. Spací plocha 203 cm x 126 cm. Výška sezení: 39 cm, hloubka sedu: 52 cm
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Meblar
UCPS kód 2220035
Pozice v kategorii 1182. (v Sedací soupravy)
Pozice v kategorii 31911. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.