Mediashop ZippZapp svářečka folií červená 1ks

Značka: prodejce neuvedl

Mediashop ZippZapp svářečka folií červená 1ks

Popis produktu

Livington ZippZapp svaří téměř každý sáček a to pomocí mikro-tepelné technologie. Sáčky budou uzavřeny absolutně vzduchotěsně a vodotěsně. A to už během několika sekund!  • sáčky uzavřeny vzduchotěsně a vodotěsně

  • konec plýtvání potravin

  • mnohostranné využití v domácnosti


ZippZapp jednoduše stisknete dohromady. Tím aktivujete patentovanou tepelnou spirálu, která optimální teplotou svaří téměř každý sáček. Nedostane se dovnitř žádný vzduch a vaše potraviny zůstanou déle čerstvé. Na opačné straně ZippZappu se nachází praktický rychlo - otvírák. Ním můžete rychle a bezpečně otevřít vámi svařené, nebo i jiné, koupené sáčky, s otevřením kterých byste se jinak museli namáhat. Je to naprosto jednoduché! S Livington ZippZapp můžete svařovat téměř VŠE, co dennodenně používáte. Absolutně bezpečně a vzduchotěsně!


Otevřená balení chipsů či popcornu,  omáčku, bylinky, koření, kávu, která by v otevřeném balíčku ztratila svou svěží chuť - s Livington ZippZapp zůstane vše čerstvé! Dokonce ovoce či zelenina budou křupavé jako v den, kdy jste si je koupili! Chcete zmrazit steaky, maso, zeleninu či ovoce? S Livington ZippZapp to není žádný problém! Potraviny před uplynutím záruční doby už nemusíte vyhazovat do odpadu. Nepotřebujete žádný další obalový materiál a tak chráníte životní prostředí! Můžete ho využít nejen v kuchyni! Například šrouby, hygienické potřeby při cestování, s Livington ZippZapp máte vše  ihned po ruce!


Barva červená


Baterie 2x AA nejsou součástí


Cena za 1ks

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Mediashop
UCPS kód 4570706
UPC kód (EAN) 9010041003176
Pozice v kategorii 23. (v Dózy na potraviny)
Pozice v kategorii 364. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.