Microsoft Sculpt Comfort Desktop Wireless, CZ&SK

Značka: prodejce neuvedl

Microsoft Sculpt Comfort Desktop Wireless, CZ&SK

Popis produktu

Microsoft Sculpt Comfort Desktop je set klávesnice a myši, který se přesně přizpůsobí Vašim potřebám, zároveň při zajištění maximálního pohodlí. Oválný tvar myši napomáhá přirozenému, uvolněnému držení zápěstí. Součástí klávesnice je polstrovaná opěrka rukou, která podporuje zdravější psaní. Opěrku lze snadno odstranit.

Maximum pohodlí podle vašich potřeb
Produkty Sculpt Comfort Desktop díky zaoblené konstrukci, nastavitelným funkcím, které se snadno přizpůsobí vašim potřebám, a speciálně navržené myši pro praváky změní způsob, jakým používáte klávesnici a myš. Pomáhají vám udržet zápěstí v neutrální poloze a zároveň poskytují funkce a zkratky pro zvýšení rychlosti psaní.

Moderní modulární design
Díky elegantnímu designu a pohodlné zaoblené konstrukci jsou všechny klávesy snadno dostupné, zatímco ergonomická opěrka zápěstí a dlaně chrání vaše ruce před záněty a poraněním z opakovaného namáhání. Rozdělený mezerník nabízí novou funkci klávesy Backspace a pomáhá vám naplno využít vaše prsty. Klávesnici Sculpt Comfort Desktop lze snadno upravit odejmutím opěrky dlaně pro úsporu místa a kompaktnější vzhled.

Integrace se systémem Windows 8
Produkty Sculpt Comfort Desktop nabízí dokonalou integraci se systémem Windows 8. Klávesové zkratky nabízí přístup k nejpoužívanějším funkcím. Dotyková klávesa Windows, která se nachází na boční staně myši, slouží ke snadné navigaci na úvodní obrazovce jednoduchými pohyby prstu.

1.Pohodlný tvar
Tvarovaný design podporuje přirozenou polohu zápěstí a umožňuje snadný přístup ke klávesám.

2.Odnímatelná opěrka zápěstí
Odnímatelnou opěrku zápěstí je možné odejmout kvůli elegantnímu a kompaktnímu vzhledu.Díky odnímatelné opěrce zápěstí a nastavitelným nožkám klávesnice můžete pracovat v poloze, která je pro vás nejpohodlnější.

3.Rozdělený mezerník s funkcí klávesy Backspace
Rozdělený mezerník s funkcí klávesy Backspace má zlepšit účinnost psaní.

4.Posouvání čtyřmi směry
Posouvejte doleva, doprava, dopředu a zpět. Rychle a účinně procházejte všemi svými projekty.

5.Dotyková klávesa Windows
Funkce optimalizované pro systém Windows 8: stisknutím středu modrého proužku můžete přepínat mezi aktuální aplikací a úvodní obrazovkou. Pohybem nahoru na modrém proužku můžete procházet otevřené moderní aplikace, pohybem dolů můžete zobrazit všechny otevřené aplikace a zvolit jednu z nich. Funkce dostupné v systému Windows 7: stisknutí modrého proužku zobrazí nabídku Start, pohybem nahoru nebo dolů se můžete v prohlížeči pohybovat dopředu nebo zpět.

Požadavky na systém
Počítač / operační systém
Je požadován počítač, ve kterém je nainstalován některý z následujících operačních systémů a který splňuje příslušné požadavky: Windows 8, Windows RT, Windows 7

Pevný disk
150 MB volného místa na pevném disku

Jiné

Klávesnice: Vyžaduje 2 alkalické baterie typu AAA (jsou součástí balení).
Myš: Vyžaduje 2 alkalické baterie typu AA (jsou součástí balení).
USB
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Microsoft
UCPS kód 3158260
UPC kód (EAN) 0885370596076
Pozice v kategorii 14. (v Bezdrátové)
Pozice v kategorii 21412. (v Elektronika, telefony a počítače)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.