UPOZORŇUJEME, ŽE VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY PRODEJCE AUTODOPLNKYSTORE.CZ PŘIJATÉ OD 20.12.2021 BUDEME EXPEDOVAT PO DOVOLENÉ A INVENTUŘE, KTERÁ BUDE PROBÍHAT DO 14. LEDNA 2022. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

Moni Houpátko AVA - fialové

Značka: prodejce neuvedl

Moni Houpátko AVA - fialové

Popis produktu

Houpátko AVA. Houpátko Ava je určené pro děti od narození do 3 let s maximální váhou 9 kg. - můžete ho použít i jako židličku. - nastavitelná stříška nabízí tři polohy sklopení vhodné pro hraní, zdřímnutí, krmení a podobně. - houpátko se buď houpá, nebo ho můžete uzamknout v klidné poloze. - nad houpátkem je umístěný věšáček na hračky, který děťátko na první pohled zaujme. Případně ho můžete snadno sundat. - pro ukonejšení malého človíčka je připraveno několik druhů melodií s uklidňujícími vibracemi. - košík na děťátko můžete používat i samostatně. - pro větší komfort zahrnuje extra podložky. Rozměry po rozložení jsou 72 x 44,5 x 80 cm, složené 42 x 12 x 76 cm.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Moni
UCPS kód 3161287
UPC kód (EAN) 3800146247829
Pozice v kategorii 1. (v Kolébky)
Pozice v kategorii 2056. (v Péče o dítě)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.