Mothers Detail Brushes - detailingové kartáče pro špičkové detailery a perfekcionisty, 2 ks

Značka: prodejce neuvedl

Mothers Detail Brushes - detailingové kartáče pro špičkové detailery a perfekcionisty, 2 ks

Popis produktu

Všechno je o detailech! Mít čisté auto či motorku "na oko" je určitě dobré, ale mít vychytaný každý detail je ještě lepší!
Kartáče Mothers® Detail Brushes - detailingové kartáče jsou perfektní pro mytí a čištění různých ozdob, emblémů, znaků atd. a jsou určené pro nejjemnější dočištění těch nejhůře přístupných míst a zákoutí, například i v motorovém prostoru. Unikátní gumové špičky a extra měkké štětiny zařídí, že se při mytí dostanete i do těch nejmenších šterbin a koutů bez poškrábání - to jsou detailingové kartáče Mothers®, které jsou určené pro špičkové detailery a opravdové perfekcionisty. Jistě také při práci oceníte jejich protiskluzové rukojeti.
A protože míst, kde detailingový kartáč rádi a dobře využijete, je na autě či motorce opravdu hodně, jsou v sadě dva. Rozměry cca 20 x 10 x 12 cm.
POKYNY:Pro nejlepší výsledek používejte v kombinaci s kvalitním Instant Detailerem pro snadnější čištění a dostatečnou lubrikaci. Před použitím vozidlo důkladně umyjte. Štětiny neškrábou povrch, ale mohou pohltit částice, které jsou pro povrch nebezpečné. Po Použití omyjte a nechte uschnout. Nepouživejte kartáč za sucha. Při čištění si řádně chraňte oči.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Mothers
UCPS kód 360436
UPC kód (EAN) 075182015623
Pozice v kategorii 250. (v Autokosmetika a chemie)
Pozice v kategorii 6617. (v Auto-moto)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.