Mothers revision Touchscreen Cleaner, čistič displejů, 20 ml + antibakteriální mikrovláknová utěrka

Značka: prodejce neuvedl

Mothers revision Touchscreen Cleaner, čistič displejů, 20 ml + antibakteriální mikrovláknová utěrka

Popis produktu

Mothers® revision Touchscreen Cleaner je rychlý, efektivní a pohodlný způsob čištění elektronických dotykových displejů.
Elegantní, jedinečný a lehce použitelný čisticí prostředek velikosti kreditní karty se snadno vejde do kapsy, kabelky, odkládací schránky - kdekoliv je to pohodlné, nyní navíc v balení s antibakteriální utěrkou pro ještě lepší výsledek. Perfektní hygienický čistič pro smartphony, e-čtečky, tablety, GPS obrazovky, čelní skla, brýle na oči a další. Revision Touchscreen Cleaner rychle odstraňuje houževnatý prach, nečistoty, otisky prstů a zanechává zářivě čistý a antistatický povrch.
Balení obsahuje 20ml opakovaně použitelný rozprašovač a antibakteriální mikrovláknovou utěrku.
DOPORUČENÝ POSTUP:Ujistěte se, že je povrch chladný na dotek. Nastříkejte přípravek na přiložený hadřík a jemně a rovnoměrně povrch otřete. Suchou stranou hadříku povrch vysušte.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Mothers
UCPS kód 360451
Pozice v kategorii 133. (v Autokosmetika a chemie)
Pozice v kategorii 6348. (v Auto-moto)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2021

Poski.com Poski.com s.r.o.