Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Nabíjecí podložka Simple, 15W bezdrátové nabíjení, bílá

Značka: prodejce neuvedl

Nabíjecí podložka Simple, 15W bezdrátové nabíjení, bílá

Popis produktu

Rychlá 15W indukční nabíječka. Jedná se o novou, vylepšenou verzi jedné z nejtenčích bezdrátových nabíječek na světě. Je kompatibilní se všemi smartphony kompatibilními s technologií Qi. Povrch nabíječky je skleněný v kombinaci s hliníkem je pěkným doplňkem ma váš stůl. Všestrannost: Nabíjecí výkon je až 15 W (v závislosti na zařízení, což lze využít k rychlému nabíjení telefonů, jako jsou Xiaomi, Huawei a iPhone. Přístroje je možné nabíjet v pouzdře, pokud jeho tloušťka nepřesahuje 6 mm. Bezpečnost: Nabíječka má nabíjecí cívku, která zvětšením nabíjecí plochy výrazně urychluje celý proces. Inteligentní řídicí systém rozpozná parametry telefonu a přizpůsobí jim svůj výkon. Chrání zařízení před zkratem, přebitím, přehřátím a hlubokým vybitím. Pohodlnost: Nabíječka je tenká, s protiskluzovými podložkami zajišťujícími stabilitu nabíječky. LED dioda informující o aktuálním stavu nabíjení. Materiál: hliník, tvrzené sklo Výkon: 15 W (max.) Nabíjecí konektor: USB-C Výstupní napětí: DC 5V / 2A 9V / 2A 12V / 2A (max.) Hmotnost: 69 g Kompatibilita: telefony (zařízení s podporou QI) / AirPods, AirPods Pro Balení: bezdrátová nabíječka, nabíjecí USB-C kabel. Součástí balení není sítová nabíječka, doporučuje se nabíječka min. o výkonu 18W.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce BASEUS
UCPS kód 4009796
UPC kód (EAN) 6953156219021

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.