Nacon Wired Compact Controller - transparent blue (PS4)

Značka: prodejce neuvedl

Nacon Wired Compact Controller - transparent blue (PS4)

Popis produktu

Nacon Wired Compact Controller pro PS4, modrá/pruhledná
Gamepad Nacon Wired Compact Controller poslouží všem majitelum herní konzole PlayStation 4. Prístroj je plne kompatibilní s touto platformou a podporuje všechny hry, které pro PlayStation 4 vyšly. Nabídne vám snadné a intuitivní ovládání i radu stylových prvku, jež vám zážitek z hraní ješte vylepší. Díky svému ergonomickému designu vám ovladac presne padne do dlane a zajistí pevné uchopení, takže vám nevyklouzne z ruky ani v té nejnapínavejší akci.

Vibracní efekty
Uvnitr jsou umístené dva vibracní motory. Ty se starají o ješte lepší zážitek z hraní, jelikož každý pohyb doplní realistickými vibracními efekty. Ke konzoli pripojíte ovladac pomocí dlouhého trímetrového kabelu, který vám nijak nebude bránit v pohybu. Samozrejmostí je také vstup pro sluchátka, abyste pri hraní nerušili ostatní cleny rodiny.
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce Nacon
UCPS kód 1252301
UPC kód (EAN) 3499550360806

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2020

Poski.com Poski.com s.r.o.