Náhradní náramek Mi band 3/4 Jednobarevný - - Hnědá

Značka: prodejce neuvedl

Náhradní náramek Mi band 3/4 Jednobarevný - - Hnědá

Popis produktu

Vybírejte ze sportovních barevných náramků

Barvy a ryze sportovní vzhled máme pro každého, ať preferujete jemné či výrazné tóny. Skvělá volba pro sportovce. Miluješ sport? Sáhni po řemínku pro Mi Band 3/4, který tě v tvých koníčcích podpoří nejen díky spolehlivému přezkovému zapínání. Vybírej z široké škály barev pro své Xiaomi Mi Band 3/4.

100% česká výroba

Řemínky pro vás vyrábíme v Ústí nad Labem. Od namíchání barev, přes výrobu samotného řemínku až po finální potisk, který lze i na přání. Díky vlastní výrobě i tiskům máme buď skladem nebo vyrobíme a expedujeme obratem. Řemínky pro vás pečlivě a s láskou zabalíme..

Vlastní výroba i potisk

Jsme jediní nejen v Čechách, ale i v Evropě, kdo vyrábí náhradní náramky pro XIAOMI Mi Band hodinky a zároveň i jediní, kteří je umí potisknout.

Příjemný na dotyk, snadný na údržbu

Unikátní materiál, který si necháváme vyrábět na míru, aby splňoval naše představy a vaše požadavky. Na rozdíl od silikonu na sebe nechytá nečistoty a jeho údržba je velmi jednoduchá. Je příjemný na dotyk, neklouže a i když máte zpocené ruce, tak na řemínku nezůstávají otisky. I přes své příjemné vlastnosti je velmi pevný, aby odolal každodennímu používání.

Jak pečovat o náramek, aby vydržel co nejdéle?
  • Náramek umývejte pouze teplou vodou s kapkou saponátu či otřete dětským vlhčeným ubrouskem.
  • Nevystavujte náramek dlouhodobě přímému slunečnímu záření a extrémním výkyvům teplot.

Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce MobilPouzdra.cz
UCPS kód 5216701
UPC kód (EAN) 8595702900113

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2023

Poski.com Poski.com s.r.o.