Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Nástěnné krychlové police 3 ks bílé MDF

Značka: prodejce neuvedl

Nástěnné krychlové police 3 ks bílé MDF

Popis produktu

Tato sada 3 nástěnných polic kostek zaujme v každém pokoji na první pohled.Tyto police kostky z MDF jsou stabilní a mají dlouhou životnost. Tyto rohové police mají neviditelný montážní systém, snadno se instalují a slouží jako dokonalé místo pro vystavení předmětů, jako jsou vaše trofeje, knihy, sběratelské předměty, dekorace atd. Krychlové police se hodí ke všem dekorům a snadno promění prázdnou zeď v designový prvek!Barva: bíláMateriál: MDFRozměry velké krychlové police: 30 x 10 x 30 cm (Š x H x V)Rozměry střední krychlové police: 27 x 10 x 27 cm (Š x H x V)Rozměry malé krychlové police: 24 x 10 x 24 cm (Š x H x V)Neviditelný upevňovací systémMontáž nutná: anoBalení obsahuje:3 x police
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3988324
UPC kód (EAN) 8720286075807
Pozice v kategorii 408. (v Police)
Pozice v kategorii 63190. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.