Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Nástěnné TV skříňky 2 ks betonově šedé 30,5 x 30 x 30 cm

Značka: prodejce neuvedl

Nástěnné TV skříňky 2 ks betonově šedé 30,5 x 30 x 30 cm

Popis produktu

Tyto TV skříňky mají šikovný a zároveň trendový design, který upoutá pozornost v každém pokoji.TV skříňka se montuje na zeď a představuje nadčasový doplněk do vaší domácnosti. Má jednu velkou přihrádku, která se skvěle hodí k ukládání vašich časopisů, DVD a dalších věcí. Dveře skříně lze nainstalovat buď s otvíráním nalevo, nebo napravo, podle vašich potřeb. K čištění vám postačí navlhčený hadřík.Barva: betonově šedáMateriál: dřevotřískaRozměry: 30,5 x 30 x 30 cm (Š x H x V)Dveře lze namontovat buď s otvíráním napravo, nebo nalevoMontáž nutná: anoUpozornění: Šroub(y) a hmoždinka (hmoždinky) do stěny nejsou součástí balení. Dokupte si prosím šroub(y) a hmoždinku (hmoždinky) vhodné pro vaše stěny. Pokud si nejste jisti, jaký materiál potřebujete, požádejte o radu odborníka. Pečlivě si přečtěte pokyny a dodržujte každý krok.Balení obsahuje:2 x TV stolek
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 4003131
UPC kód (EAN) 8720286353387
Pozice v kategorii 2168. (v Obývací stěny)
Pozice v kategorii 70187. (v Nábytek)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.