Upozorňujeme zákazníky, že z důvodů dovolených může u některých objednávek dojít k prodlení při doručení. Děkujeme za pochopení.

Nástěnný stojan na víno na 12 lahví černý železný

Značka: prodejce neuvedl

Nástěnný stojan na víno na 12 lahví černý železný

Popis produktu

Tento nástěnný stojan na víno vám nejen umožní ukládat a organizovat vaše oblíbená vína, ale také do vašeho interiéru vnese luxusní styl.Stojan na víno pojme až 12 lahví vína. Jeho jednoduchý a úhledný design vnese do vaší domácnosti svěží dekor v moderním stylu. Výborně se také hodí jako dárek pro přátele či známé, kteří milují víno. Jelikož je vyrobený z oceli s práškovým nástřikem, je mimořádně odolný! Sestavení stojanu je snadné, veškerý montážní materiál pro upevnění ke stěně je totiž součástí balení.Vezměte prosím na vědomí, že láhve vína nejsou součástí dodávky.Barva: černáMateriál: železo ošetřené práškovým lakemRozměry: 19 x 11 x 120 cm (D x Š x V)Pojme až 12 lahví vína (láhve nejsou součástí balení)Včetně montážního příslušenství
Zobrazit více

Detaily produktu

Výrobce prodejce neuvedl
UCPS kód 3993936
UPC kód (EAN) 8719883589244
Pozice v kategorii 41. (v Stojany na víno)
Pozice v kategorii 88875. (v Dům a zahrada)

Dotazy na produkt

Prodávejte a vydělávejte s námi

Chci se stát partnerem

O Merchant market

Budoucnost nakupování je na marketplace memark.cz. Chcete-li jako prodejce udržet krok s dobou a navýšit své prodeje, je čas dát šanci marketplace a začít prodávat s ostatními prodejci pod jednou střechou na memark.cz! 

Memark | © 2022

Poski.com Poski.com s.r.o.